Planning Adults Setembre 2020

PLANNING

Planning vigent a partir del 31 d’agost
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Boot Camp
07:15
08:00
ABS
07:15
07:30

Fit Bike
07:15
08:00

Glutis
07:30
08:00
Boot Camp
07:15
08:00
ABS
07:15
07:30

Fit Bike
07:15
08:00

Glutis
07:30
07:45
Fit Bike
07:15
08:00
Aqua Gym
08:10
08:55
Aqua Gym
08:10
08:55
Glutis
08:00
08:30
Stretching
08:15
08:45
Stretching
08:15
08:45
Aqua Gym
09:00
09:45
Senior

Estiraments
09:00
09:45

Zumba
09:15
10:00
Aqua Gym
09:00
09:45
Senior

Boot Camp
09:15
10:00

Fit Bike
09:15
10:00

Aqua Gym
09:50
10:35
Senior

Zumba
10:00
10:45
Pilates

Body Pump
10:30
11:15

Hipoioga
11:00
11:45
Aqua Gym
09:00
09:45
Senior

Zumba
09:15
10:00
Aqua Gym
09:00
09:45
Senior

Boot Camp
09:15
10:00

Fit Bike
09:15
10:00
Estiraments
09:00
09:45

Zumba
09:00
09:45

Estiraments
09:15
10:00

Fit Bike
09:15
10:00
Poolbike
09:15
10:00
Pilates Fusion
10:00
10:50
Pilates Fusion
10:00
10:50
Zumba
10:00
10:45
Pilates

Body Pump
10:30
11:15

Hipoioga
11:00
11:45
Aqua Gym
10:00
10:45
Senior

Body Balance
10:00
10:45
Body Combat
10:00
10:45
Poolbike
10:05
10:50

Aqua Gym
10:15
11:00
Boot Camp
11:00
11:45
Fit Bike
11:00
11:45

Zumba
11:00
11:45
Boot Camp
11:15
12:00
Boot Camp
11:15
12:00
Fit Bike
11:15
12:00
Aqua Gym
11:55
12:40
Aqua Gym
12:00
12:45
Senior

Poolbike
12:15
13:00

Body Pump
12:30
13:15

Body Balance
13:00
13:45
Aqua Gym
12:00
12:45
Senior

HBX
12:00
12:45
Boxing

Body Pump
12:00
12:50

Aqua Gym
12:50
13:35
Poolbike
12:15
13:00

Body Pump
12:30
13:15

Body Balance
13:00
13:45
Body Pump
12:15
13:00
Aqua Gym
12:30
13:15

Body Balance
13:00
13:45

Boot Camp
13:15
14:00
Body Balance
12:30
13:15
Body Balance
13:00
13:45

Boot Camp
13:15
14:00
Body Balance
13:15
14:05
Hipoioga
14:00
14:45

Aqua Gym
14:15
15:00

Body Pump
14:15
15:00
Fit Bike
14:15
15:00

HBX
14:15
15:00
Boxing
Aqua Gym
14:15
15:00

Fit Bike
14:15
15:00

Sculpt FIT
14:15
15:00
Fit Bike
14:15
15:00

HBX
14:15
15:00
Boxing

Poolbike
14:15
15:00
Fit Bike
14:15
15:00
Body Pump
15:15
16:00
Boot Camp
15:15
16:00

HBX
15:15
16:00
Boxing
Hipoioga
17:00
17:45

Fit Bike
17:30
18:15

Poolbike
17:30
18:15

Boot Camp
17:45
18:30

Poolbike
18:20
19:05

Body Balance
18:30
19:15

Cross Training
18:30
19:20

Fit Bike
18:45
19:30

Beat
18:55
19:15

Body Combat
19:00
19:45

Body Pump
19:00
19:45

Aqua Gym
19:15
20:00

Zumba
19:30
20:15

Fit Bike
20:00
20:45

Pilates Fusion
20:00
20:50

Body Pump
20:15
21:00

HBX
20:30
21:15
Boxing

Cross Training
20:30
21:20
Hipoioga
17:00
17:45

Fit Bike
17:30
18:15

Boot Camp
17:45
18:30
Fit Bike
17:30
18:15

Boot Camp
18:00
18:45

Pilates Fusion
18:00
18:50

Body Pump
18:15
19:00

Poolbike
18:30
19:15

Cross Training
18:30
19:20

Fit Bike
18:45
19:30

Beat
18:55
19:15

Body Combat
19:00
19:45

Aqua Gym
19:30
20:15
AquaZumba

Sculpt FIT
19:30
20:15

Zumba
19:30
20:15

Km
Run run run
19:30
21:00
Km 8

Boot Camp
19:45
20:30

Fit Bike
20:00
20:45

Poolbike
20:30
21:15

Body Pump
20:45
21:30

Body Balance
21:00
21:45
Fit Bike
17:30
18:15

Boot Camp
18:00
18:45

Pilates Fusion
18:00
18:50

Body Pump
18:15
19:00

Cross Training
18:30
19:20

Poolbike
18:40
19:25

Fit Bike
18:45
19:30

Beat
18:55
19:15

HBX
19:00
19:45
Boxing

Aqua Gym
19:30
20:15

Body Combat
19:30
20:15

Sculpt FIT
19:30
20:15

Km
Run run run
19:30
20:30
Km 8

Boot Camp
19:45
20:30
Fit Bike
17:45
18:30
Body Pump
18:00
18:45

Cross Training
18:00
18:45

Fit Bike
18:00
18:45

Pilates Fusion
18:00
18:50
Body Balance
18:30
19:15

Cross Training
18:30
19:20

Fit Bike
18:45
19:30

Poolbike
18:45
19:30

Beat
18:55
19:15

Body Combat
19:00
19:45

Aqua Gym
19:25
20:10

Zumba
19:30
20:15

Fit Bike
20:00
20:45

Pilates Fusion
20:00
20:50

Body Pump
20:15
21:00

ABS
20:30
21:00

HBX
20:30
21:15
Boxing

Cross Training
20:30
21:20
Boot Camp
18:45
19:30
Body Balance
19:00
19:45

Poolbike
19:00
19:45

Body Pump
19:15
20:00

Fit Bike
19:15
20:00
Estiraments
20:00
20:45
Body Pump
20:45
21:00
Body Balance
21:00
21:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
ABS
07:15
07:30
ABS
07:15
07:30
ABS
20:30
21:00

Dimarts

  • 07:15 – 07:30

Dimecres

  • 20:30 – 21:00

Dijous

  • 07:15 – 07:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Aqua Gym
08:10
08:55
Aqua Gym
08:10
08:55
Aqua Gym
09:00
09:45
Senior
Aqua Gym
09:00
09:45
Senior
Aqua Gym
09:00
09:45
Senior
Aqua Gym
09:00
09:45
Senior
Aqua Gym
09:50
10:35
Senior
Aqua Gym
10:00
10:45
Senior
Aqua Gym
10:15
11:00
Aqua Gym
11:55
12:40
Aqua Gym
12:00
12:45
Senior
Aqua Gym
12:00
12:45
Senior
Aqua Gym
12:30
13:15
Aqua Gym
12:50
13:35
Aqua Gym
14:15
15:00
Aqua Gym
14:15
15:00
Aqua Gym
19:15
20:00
Aqua Gym
19:25
20:10
Aqua Gym
19:30
20:15
AquaZumba
Aqua Gym
19:30
20:15

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Beat
18:55
19:15
Beat
18:55
19:15
Beat
18:55
19:15
Beat
18:55
19:15

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Body Balance
10:00
10:45
Body Balance
12:30
13:15
Body Balance
13:00
13:45
Body Balance
13:00
13:45
Body Balance
13:00
13:45
Body Balance
13:00
13:45
Body Balance
13:15
14:05
Body Balance
18:30
19:15
Body Balance
18:30
19:15
Body Balance
19:00
19:45
Body Balance
21:00
21:45
Body Balance
21:00
21:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Body Combat
10:00
10:45
Body Combat
19:00
19:45
Body Combat
19:00
19:45
Body Combat
19:00
19:45
Body Combat
19:30
20:15

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Body Pump
10:30
11:15
Body Pump
10:30
11:15
Body Pump
12:00
12:50
Body Pump
12:15
13:00
Body Pump
12:30
13:15
Body Pump
12:30
13:15
Body Pump
14:15
15:00
Body Pump
15:15
16:00
Body Pump
18:00
18:45
Body Pump
18:15
19:00
Body Pump
18:15
19:00
Body Pump
19:00
19:45
Body Pump
19:15
20:00
Body Pump
20:15
21:00
Body Pump
20:15
21:00
Body Pump
20:45
21:30
Body Pump
20:45
21:00

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Cross Training
18:00
18:45
Cross Training
18:30
19:20
Cross Training
18:30
19:20
Cross Training
18:30
19:20
Cross Training
18:30
19:20
Cross Training
20:30
21:20
Cross Training
20:30
21:20

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Boot Camp
07:15
08:00
Boot Camp
07:15
08:00
Boot Camp
09:15
10:00
Boot Camp
09:15
10:00
Boot Camp
11:00
11:45
Boot Camp
11:15
12:00
Boot Camp
11:15
12:00
Boot Camp
13:15
14:00
Boot Camp
13:15
14:00
Boot Camp
15:15
16:00
Boot Camp
17:45
18:30
Boot Camp
17:45
18:30
Boot Camp
18:00
18:45
Boot Camp
18:00
18:45
Boot Camp
18:45
19:30
Boot Camp
19:45
20:30
Boot Camp
19:45
20:30

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Estiraments
09:00
09:45
Estiraments
09:00
09:45

Estiraments
09:15
10:00
Estiraments
20:00
20:45

Dilluns

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Fit Bike
07:15
08:00
Fit Bike
07:15
08:00
Fit Bike
07:15
08:00
Fit Bike
09:15
10:00
Fit Bike
09:15
10:00
Fit Bike
09:15
10:00
Fit Bike
11:00
11:45
Fit Bike
11:15
12:00
Fit Bike
14:15
15:00
Fit Bike
14:15
15:00
Fit Bike
14:15
15:00
Fit Bike
14:15
15:00
Fit Bike
17:30
18:15
Fit Bike
17:30
18:15
Fit Bike
17:30
18:15
Fit Bike
17:30
18:15
Fit Bike
17:45
18:30
Fit Bike
18:00
18:45
Fit Bike
18:45
19:30
Fit Bike
18:45
19:30
Fit Bike
18:45
19:30
Fit Bike
18:45
19:30
Fit Bike
19:15
20:00
Fit Bike
20:00
20:45
Fit Bike
20:00
20:45
Fit Bike
20:00
20:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dissabte

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Glutis
07:30
08:00
Glutis
07:30
07:45
Glutis
08:00
08:30

Dimarts

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Hipoioga
11:00
11:45
Hipoioga
11:00
11:45
Hipoioga
14:00
14:45
Hipoioga
17:00
17:45
Hipoioga
17:00
17:45

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
HBX
12:00
12:45
Boxing
HBX
14:15
15:00
Boxing
HBX
14:15
15:00
Boxing
HBX
15:15
16:00
Boxing
HBX
19:00
19:45
Boxing
HBX
20:30
21:15
Boxing
HBX
20:30
21:15
Boxing

Dilluns

  • HBX Boxing
    14:15 – 15:00
  • HBX Boxing
    20:30 – 21:15

Dimecres

  • HBX Boxing
    14:15 – 15:00
  • HBX Boxing
    15:15 – 16:00
  • HBX Boxing
    20:30 – 21:15

Dijous

  • HBX Boxing
    19:00 – 19:45

Dissabte

  • HBX Boxing
    12:00 – 12:45
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Km
Run run run
19:30
21:00
Km 8
Km
Run run run
19:30
20:30
Km 8

Dimarts

  • Km Run run run · Km 8
    19:30 – 21:00

Dijous

  • Km Run run run · Km 8
    19:30 – 20:30
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Pilates Fusion
10:00
10:50
Pilates Fusion
10:00
10:50
Pilates Fusion
18:00
18:50
Pilates Fusion
18:00
18:50
Pilates Fusion
18:00
18:50
Pilates Fusion
20:00
20:50
Pilates Fusion
20:00
20:50

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Poolbike
09:15
10:00
Poolbike
10:05
10:50
Poolbike
12:15
13:00
Poolbike
12:15
13:00
Poolbike
14:15
15:00
Poolbike
17:30
18:15
Poolbike
18:20
19:05
Poolbike
18:30
19:15
Poolbike
18:40
19:25
Poolbike
18:45
19:30
Poolbike
19:00
19:45
Poolbike
20:30
21:15

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

Diumenge

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Sculpt FIT
14:15
15:00
Sculpt FIT
19:30
20:15
Sculpt FIT
19:30
20:15

Dimarts

Dijous

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Stretching
08:15
08:45
Stretching
08:15
08:45

Dilluns

Dimecres

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
Zumba
09:00
09:45
Zumba
09:15
10:00
Zumba
09:15
10:00
Zumba
10:00
10:45
Pilates
Zumba
10:00
10:45
Pilates
Zumba
11:00
11:45
Zumba
19:30
20:15
Zumba
19:30
20:15
Zumba
19:30
20:15

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

  • Zumba Pilates
    10:00 – 10:45

Divendres

Dissabte

No clases available!

Planning vigent PDF